İzmir dedektiflik

İzmir dedektiflik

 

İzmir dedektiflik

 

İzmir dedektiflik bürosu hakkında

 

İzmir dedektiflik konusunda destek arayan kişi ve kurumların haksız kazanç elde etmek isteyen kişiler tarafından mağdur edildiği gerçeği haberlere konu olmuş durumda. İzmir dedektiflik bürosu açmak suretiyle aile içi çok özel sorunlarına çözüm arayanların ihtiyacı olan araştırma hizmetini vermek için oldukça dolgun ücretler alan kişiler aldıkları paranın karşılığı olan hizmeti vermiyorlar. Kendisini özel dedektif olarak tanıtan bu kişilerin İzmir dedektiflik bürosu diye mekanlar açıp ikna kabiliyeti yüksek davranış ve sözlerle inandırıp memnun edici hiç bir hizmet vermediği gibi bir de ne etik nede hukuki olmayan bazı girişimler de bulunduğu aşikar.

Bazı mağdurlar dedektiflik yani araştırma hizmeti aldıktan sonra gizliliğe önem verilmediği için çok zor durumda kaldığını ve bazı mağdurlarda bu dedektifler tarafından elde edilen bilgi ve belgelerin cebir kullanılarak elde edildiği ve hukuki olarak mahkeme karşısında çok zor durumda kaldığını beyan ediyor. İzmir dedektiflik hizmetleri verdiğini iddia eden kişilerin hiç bir vasfı olmadığını sözlerine ekleyen bir kişi çok net olarak anayasanın 38. maddesinin alt maddelerinde çok net bir şekilde belirtildiği gibi bu gibi hizmetlerin sadece hukuki yollarla yapıldığı takdirde mahkemelerde kanıt ve delil niteliği taşıdığını belirtmiştir..

 

İzmir dedektiflik bürosu yasal mı?

 

İzmir dedektiflik konusunda oldukça fazla soruna ev sahipliği yapıyor. Bu durum genelde boşanma öncesindeki velayet ve maddi konular için koz elde etme çabası yüzünden gerçekleşiyor ancak yinede bir çok sebeple İzmir de dedektif olarak anılan kişilere başvurulabiliyor. Bu kişi ve kurumların İzmir veya Türkiye’nin herhangi bir ilinde hizmet vermesi yasal veya yasal değil diyemeyiz ancak aracılık ve danışmanlık hizmetleri veya araştırma hizmetleri adı altında kişisel hak ve özgürlükleri çiğnemeden, gasp ve zor kullanarak bilgi sahibi olmaya çalışmadan tabi ki hizmet bedeli karşılığında araştırma yapmak serbest. İzmir dedektiflik bürosu olarak hizmet veren kuruluş için hukuki ve etik ahlaki kurallara uygun hizmet verdiği takdirde kimse illegal olmakla suçlayamaz.

 

İzmir dedektiflik | İzmir dedektiflik bürosu

 

Örnekle açıklamamız gerekirse eğer ocak ayında İzmir dedektiflik olarak arayışlarına başlayan İzmir /Buca – Şirinyer de ikamet eden bir hanım efendi tüm ailesinin özel ve kişisel bilgilerini paylaştığı bir dedektiflik bürosu tarafından hem maddi hem manevi olarak mağdur edildi. Bu sektöre sonradan girecek olan firma be müşteri için şimdiden bir uyarıda bulunmak istiyorum. Do-lan-dı-rıl-ma-yın. Tercihlerinizi doğru yapmanızı tavsiye ediyoruz.