İnstagramda Butik İşletmecisi Olmak

İnstagramda Butik İşletmecisi Olmak

Her geçen gün İnstagram’ın nasıl mutasyona uğradığını görebiliyor musunuz? İnstagram artık bir sosyal platformdan çok daha fazlası, sanki insanları buluşturan ve eğlenmelerini sağlayan gömleğini çıkardı ve dünyanın ticaret merkezi haline geldi. Tabi ki bir istatistik yok ancak ticari amaçlı kullanımın özellikle son zamanlarda çok fazla arttığını görebiliyorum hatta okuduğum bir köşe yazısında şu ifadeler vardı; “İnstagram artık internetten para kazanmak isteyenlerin tırmalayıp tırmalayıp başaramadıktan hemen sonra hiç çaba sarfetmeden internetten para kazanmaya başladıkları yer” bu biraz acımasız bir cümle çaba sarfetmedne falan deniliyor ona katılmıyor ancak gerçekten de internette para kazanmak için en uygun platformlardan birisi instagram.

Bayan instagram kullanıcıları ayrı bir hedefte ama bunu da kabul edelim, bayan kullanıcılar çok daha aktif e malum ev hanımlığı başta olmak üzere oldukça zaman ayrılabiliyor cep telefonuna, anı zamanda genel olarak bayanların erkek bireyler gibi kahve, top, maç, erkek arkadaşlarla goygoy vs. gibi zaman alan etkinlikleri olmadığı için akşamları alıyorlar ellerine kahvelerini, bir hikaye paylaşımı, bir yudum kahve, akşamın karanlığının , sessizliğinin keyfini çıkara çıkara instagram da butik gezip piyasada olmayan özgün tekstil ürünlerinin arasında kayboluyorlar. Bir çok butik sahibinin yorumuna göre instagram da en çok alışveriş yapan ve en çok para harcayan kitle bayan kitleymiş aynı zamanda bayan kitle çok daha iyi bir müşteri tipiymiş online alışverişler için, bu cümleyi kurarken çok emindi kendinden ancak onun müşterilerinin bayan olması onu yanıltıyor olabilir diye düşünüyorum.

Hal böyle olunca tabi ki özellikle butik sahipleri başta olmak üzere satış amaçlı olarak işletme hesabı açmış kişiler otomatik olarak bayan kitleye sahip olabilmek için kolları sıvamış durumda ama nasıl, burada devreye smm panel denilen sosyal medya market diye kendilerini adlandıran siteler çıkıyor ancak çok sağlıklı oldukları söylenemez. Özel olarak ilgi gerektiren ve kategori analizinin doğru yapılması gereken bir iş bayan takipçiyi tedarik etmek. Tüm siteler İnstagram Bayan Takipçi Satın Al diye yazmış sitelerine ancak hepsi gönderebiliyor mu veya gönderdiler diyelim butik sahipleri bu konuda bir memnuniyet sahibimi. Çok kolay iş değil yani sonuçta bu bir kitleyi diğer tarafa yönlendirmek zor iş. Dolayısı ile butik sahiplerinin memnun olduğunu belirttiği bir tedarikçi firmayı sizinle tanıştırmış olayım ben. Memnuniyet oranı yüksek olduğunu söylüyorlar siz de belki denemek istersiniz diye düşündüm.

Kaynak: İnstagram takipçi satın al

Kaynak: https://oiyi.net/