3 ay taksit ertelemeli kredi başvurusu

3 ay taksit ertelemeli kredi başvurusu

3 ay taksit ertelemeli kredi başvurusu

3 Ay Ödemesiz Dönemli Aylık Eşit Taksitli Kredi (TAKSİT ERTELEMELİ)

3 ay taksit ertelemeli kredi başvurusu
3 ay taksit ertelemeli kredi başvurusu

 

İhtiyaç kredinizi şimdi çekip aylık eşit ödemeli taksitlerini 3 ay sonra ertelemeli olarak kullanmak isteyenler bu kampanyalar sizler için başladı. 3 ay ödemesiz kredi başvurusu yaparak ve kullanarak daha sonra ise eşit taksitler halinde tam 60 ay vadelerden yararlanacak olan KOBİ ve bireyseller bu bankaların hangilerin olduğunu kampanyaları ile burada bulabilirsiniz.

3 Ay Ertelemeli Kredi başvurusu nasıl
3 Ay Ertelemeli Kredi başvurusu nasıl

 

 

3 ay ertelemeli kredi nedir ? nasıl oluyor ilk olarak bilmeyen esnaf ve bireyseller için bundan bahsetmemiz çok doğru olacağı kanısındayım. 3 Ay sonra ödemeli kredinin avantajlarını ve dezavantajlarını bilmeniz hepimiz için çok faydalı olacaktır. 3 ay ertelemeli kredi adından ‘da anlaşılacağı gibi kredinizi şimdi kullanıp ödeme taksitlerini ise tam 3 ay 90 gün ) sonra ödemeye başlamanız anlamına gelmektedir. Bunun sizlere sağladığı hiç şüphesiz ki en büyük avantajı ihtiyaç duyduğunuz parayı şimdi alıp taksit ödemelerini ise çok daha sonra ödemeye başlamanızdır. Bunun haricinde dezavantajı ise sadece kredinin faiz oranları bazı bankalarda biraz daha fazla olmasıdır.! Dikkatinizi çekti ise altını çizerek bazı bankalarda dedim. Dolayısı ile bütün bankalar kredinizi şimdi çekip taksitlerini 3 ay sonra ödeme imkanı veren olanaklar için faklı faiz uygulamamaktadır. 5 Bankadan İpoteksiz Kredi Müjdesi sizler için daha önce yer vermiştim. Şimdi ise sizlere 3 ay ertelemeli bankalardan özellik ile faiz oranları en düşük olanları tanıtmak istiyorum.

 

3 Ay Ödemesiz Kredi Veren Bankalar

3 Ay Ödemesiz Kredi Veren Bankalar 
3 Ay Ödemesiz Kredi Veren Bankalar 

 

 

Her banka şimdi kredi verip 3 ay sonra ödeme imkanı sağlamamaktadır. Bazı bankalar sadece bu imkanlarını müşterilerine sağlamaktadır. Oda çoğu zaman kampanya dahilindedir. Bankaların ödeme ertelemeli kredi imkanları sadece senede 1 defa olacak şekilde olmaktadır. Yani bunu bir örnek ile vermek gerekir is; bir yılda 12 ay mevcuttur. Kredi başvurusunu yaptığınız vakit ilk 3 ay ödeme yapmazsınız. Şayet 1 yıl vadeli ile kredi başvurusu yaparsanız bunun için 12 ay için sadece 3 ay ödemesiz dönem geçirme imkanı yakalarsınız. Bu da 60 ay vade için 5 x 3 = 15 ay yapar. Ama şunu ‘da dikkat etmek gerekir. Bankaların bazıları sadece kredinin ilk 3 aylık dönemi içinde ödemesiz imkan sağlamaktadır. Ondan sonraki dönemlerde ise eşit aylık taksit ödemeli olarak kredi vadelerini geçirirsiniz. 3 ay ödemesiz olarak kredi veren bankalarımız ise; şunlardır.

  1. Vakıfbank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu
  2. Garanti Bankası 3 ay ertelemeli kredi başvurusu
  3. Denizbank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu
  4. Akbank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu
  5. TEB 3 ay ertelemeli kredi başvurusu

Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

3 Ay taksit ertelemeli kredi başvuruları için sizlere ilk tavsiye edeceğim banka Vakıfbank’ dır. Bunun nedeni ise hepinizin’de tahmin edebileceği gibi düşük faizli imkanları müşterilerine sağlamasıdır. Mobil bankacılık uygulaması sayesinde ‘de sizlere düşük faizli krediyi 3 ay ödeme ertelemeli olarak veren bankanın kredi başvurularını İnternet sayfası üzerinden yapabilirsiniz. Vakıfbank 3 ay ödeme ertelemeli kredi başvurusunu yapmak için lütfen şu basit adımları gerçekleştirin.

İlk olarak kredinin hesaplama sayfasına giriş yapalım. Giriş işlemini buradan yapabilirsiniz.Sayfadan ”KREDİ” sekmesinden ”İhtiyaç Kredisi” kısmını seçelim. Aksi taktirde 3 ay sonra ödeme seçeni aktif olmayacaktır.Daha sonra kredi vade tutarlarını girelim.Sonra aşağıda aktif olan ”Ödemesiz Dönem” seçeneğinden ”3 AY” seçeneğini tıklayın ve ”HESAPLA” diyelim.Karşınıza yapacağınız başvuru için ödeme takvimi 3 ay sonra olacak şekilde çıkacaktır.Başvuru yapmak için ise şimdi buradaki sayfaya girelim.Müşteri bilgileri bölümünden istenilen bilgileri girelim,Açılan yeni sayfadan girmiş olduğumuz telefon numarasına SMS ilgili alana girelim,Kredi tutarımızı girelim ve ”DEVAM ET” diyelim (” Kredi Türüne” ihtiyaç kredisi yazmayı unutmayalım),Gelir ve çalışma bilgilerimizi girip ”DEVAM” edelim,Kredi onay bölümünde kredinizi resimde gözüktüğü gibi onay yaptıralım.Başvurunuz ” aşağıdaki mesajda olduğu gibi en kısa sürede cep telefonunuza SMS olacak gelecektir.

 

İnternet Kredi başvurunuz aşağıda yer alan Başvuru Numarası ile işleme alınmıştır. Kredi başvurunuz hakkında cep telefonunuza en kısa sürede SMS gönderilecektir.

Vakıfbank 3 Ay ödemesiz kredi başvuruları için NİSAN 2020 için uyguladığı faiz oranı 60 ay için %1.05 oranındadır.

VAKIFBANK 3 Ay Ödemesiz Kredi

VAKIFBANK 3 Ay Ödemesiz Kredi
VAKIFBANK 3 Ay Ödemesiz Kredi

 

Miktar Vade 3 Ay Sonra İlk Taksit Tutarı Geri Kalan Taksit Miktarı
40.000 TL 12 Ay 5.290 TL 4.282 TL
24 Ay 3.101 TL 2.093 TL
36 Ay 2.461 TL 1.453 TL
48 Ay 2.159 TL 1.151 TL
60 Ay 1.984 TL 976 TL

Hesaplamalar değişkenlik gösterebilir.

Garanti 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Fırsatları

Garanti 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Fırsatları
Garanti 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Fırsatları

Esnaflar müjde.! Sizlere krediler ve devlet hibeleri hakkında sürekli bilgi vermeye devam ediyor. Sicili bozuk esnafa kredi veren bankalar ‘de en son müjdemizi vermiştik. Şimdi ise size özel olarak 3 ay ödemesiz kredi imkanlarından bahsedeceğiz. Bu imkan sizlere Garanti bankası tarafından gelmiştir. En az 10.000 TL kullanmanız halinde 60 ay vadeli olarak 3 ay taksit ertelemeli kredinizi Garanti bankasından kullana bilirsiniz. Ücretsiz müşteri danışmanlık numarası 444-56-24 den destek alabileceğiniz gibi başvurunuzu isterseniz hemen ‘de gerçekleştire bilirsiniz. 6 adımda dolduracağınız KOBİ kredisi formu ile kredinizi hemen almak için buraya giriş yapmanız yeterlidir.

3 Ay Ertelemeli Kredi Denizbank Başvuruları Hakkında

3 ay ödemesiz olarak kredi veren bir diğer bankamızda Denizbank’tır. Sosyal ağlardan dahi kredi veren Denizbank’ ertelemeli kredi kampanyalarını her ne kadarda sürekli aktif etmese ‘de kredi kartı almanız halinde sizlere bu imkanı sağlamaktadır. Sadece kredi kartından çekeceğiniz miktar için 12 ay vade ve 3 ay taksit erteleme kullana bilirsiniz. Bunun için ilk olarak Denizbank kredi kartını almanız gerekir. Kredi kartınızı aldıktan sonra ise yapmanız gereken işlem sadece,Sisteme kayıtlı cep telefonlarınızdan ”ERTELE bir boşluk ”KARTIN SON 6 HANESİ” kullanmak istediğiniz kredi miktarını 3280 numaraya göndermeniz gerekir.Yada arzu ederseniz aynı başvuru işlemini 0-850-222-08-00 numaralardan gerçekleştire bilirsiniz. Hatta size en yakın Denizbank ATM üzerilerinden’de yapabilirsiniz.! Toplamda 3 ay ödemesiz toplam da 9 ay sonra ödemeli kredi kullanmış olursunuz.!

Yukarıdaki tüm bilgiler değişkenlik gösterebilir.